close
تبلیغات در اینترنت
كمك به دخترجوان در پارك خودرو مرگش را رقم زد
loading...

گرافیک فا

جوان معتادی كه به بهانه كمك به دختری جوان در پارك خودرو اقدام به ربودن خودرو و قتل وی كرده بود، دستگیر شد.   در ساعت ۱۹:۲۰ چهارم اردیبهشت سالجاری از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، وقوع یک فقره سرقت منجر به قتل در خیابان ولیعصر ـ نرسیده به پل همت ـ کوچه هشتم گاندی به کلانتری ۱۰۵سنایی اعلام شد كه با حضور مأموران در محل و بررسی های اولیه مشخص شد زن جوانی به هویت «تینا ع» ۲۶ ساله به قصد پارک خودرو، از مرد جوانی درخواست کمک کرده و سوئیچ خودرو را برای پارک كردن خودرو تحویل وی داده که…

آخرین ارسال های انجمن
‏‎Admin‎ بازدید : 497 چهارشنبه 14 تير 1391 نظرات ()

كمك به دخترجوان در پارك خودرو مرگش را رقم زد -Www.2PDl.Ir

جوان معتادی كه به بهانه كمك به دختری جوان در پارك خودرو اقدام به ربودن خودرو و قتل وی كرده بود، دستگیر شد.

 

در ساعت ۱۹:۲۰ چهارم اردیبهشت سالجاری از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، وقوع یک فقره سرقت منجر به قتل در خیابان ولیعصر ـ نرسیده به پل همت ـ کوچه هشتم گاندی به کلانتری ۱۰۵سنایی اعلام شد كه با حضور مأموران در محل و بررسی های اولیه مشخص شد زن جوانی به هویت «تینا ع» ۲۶ ساله به قصد پارک خودرو، از مرد جوانی درخواست کمک کرده و سوئیچ خودرو را برای پارک كردن خودرو تحویل وی داده که مرد ناشناس در حین پارک خودرو اقدام به سرقت خودرو ۲۰۶ نقره ای رنگ کرده و در حین سرقت و فرار از محل، راننده را زیر گرفته و منجر به فوت وی شده و پس سرقت خودرو از صحنه متواری شده است.

 

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور بازپرس شعبه اول ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت كه با ارجاع پرونده به اداره دهم پلیس آگاهی، کارآگاهان با حضور در محل وقوع جنایت و در حین انجام تحقیقات میدانی، متوجه ساختمان در حال ساخت و نیمه کاره ای داخل کوچه هشتم شدند که تعدادی از افراد مشغول به کار در آن، جزئیات نحوه سرقت منجر به قتل راننده خودرو ۲۰۶ را به طور کامل شاهد بودند كه بنا بر اظهارات آنان، جوانی حدودا ۲۰ ساله در ابتدای کوچه هشتم ایستاده بود که یک دستگاه خودرو ۲۰۶ نقره ای رنگ ـ به قصد پارک ـ وارد کوچه شده اما راننده زن آن به علت تنگ بودن عرض کوچه قادر به پارک خودرو نمی شود كه در این زمان، پسر جوان با نزدیک شدن به مقتول و طرح این موضوع که در پشت خودرو ۲۰۶ متعلق به وی امکان پارک خودرو وجود دارد، پیشنهاد می دهد تا وی اقدام به پارک ماشین كند تا خسارتی به هر دو ماشین وارد نشود اما این جوان به محض سوارشدن به خودرو ۲۰۶، دنده عقب گرفته و با سرعت بسیار زیاد، شروع به حرکت به سمت عقب كرده که در نتیجه آن، مقتول که در آن لحظه دقیقا در پشت ماشین قرار داشت به زیر ماشین رفته و سارق نیز بدون توجه به این موضوع و در حالی که مقتول چندین متر به همراه ماشین روی زمین کشیده شده بود، به سرعت از داخل کوچه خارج و در حالی که تعدادی از شهروندان و عابران برای دستگیری وی به تعقیب او پرداخته بودند، از محل متواری شد.

 

بنا براظهارات شاهدان، سارق پس از واردشدن به داخل خیابان ولیعصر، به خاطر شلوغی خیابان و به قصد فرار از دست افراد تعقیب کننده چندین بار با خودروهای عبوری تصادف کرده و نهایتا پس از ورود به داخل خط ویژه اتوبوس، از محل متواری شده است.

 

با توجه به اظهارات شاهدان صحنه سرقت، کارآگاهان اداره دهم با دعوت از شاهدانی که موفق به دیدن چهره سارق شده بودند، به چهره نگاری متهم پرداخته و اولین تصویر اولیه از متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت.

 

همزمان با انجام اقدامات برای چهره نگاری تصویر متهم، هماهنگی لازم برای توقیف خودرو مسروقه و دستگیری سرنشینان آن انجام و دستور توقیف خودرو در سیستم سراسری پلیس ثبت شد كه با ثبت مشخصات خودرو سرقت شده، به اداره دهم پلیس آگاهی اطلاع داده شد که سرنشینان خودرو مسروقه اقدام به سرقت یک دستگاه گوشی تلفن همراه کاملا حرفه ای متعلق به یکی از شهروندان در محدوده میدان ونک نیز کرده اند.

 

با حضور صاحب گوشی تلفن همراه مسروقه در اداره دهم، وی در اظهارات خود به کارآگاهان گفت كه در ساعت ۲۱ هفتم اردیبهشت سال جاری در خیابان شهید یاسمی به صورت پیاده در حال تردد بوده که دو سرنشین یک دستگاه خودرو ۲۰۶ نقره ای رنگ، با توقف در برابر وی و طرح این ادعا که اعتبار خط تلفن همراهشان تمام شده و آنان نیاز به یک تماس ضروری دارند، از وی خواسته اند كه گوشی تلفن همراهش را برای یک تماس بسیار کوتاه در اختیار آنان قرار دهد اما به محض آن که گوشی را به سرنشین خودرو داده، راننده ۲۰۶ با سرعت زیادی از محل دور شد و وی در آن لحظه تنها موفق به برداشت شماره پلاک ماشین شد.

 

بنا بر اظهارات جوان مالباخته، کارآگاهان با توجه به اطلاعات ارائه شده از سوی وی بار دیگر به چهره نگاری از تصویر راننده ۲۰۶ مسروقه پرداخت و با بررسی تصاویر به دست آمده از چهره نگاری های صورت گرفته توسط شاهدان صحنه جنایت و جوان مالباخته، اطمینان پیدا کردند که راننده خودرو مسروقه در زمان سرقت گوشی تلفن همراه، همان جوان حدودا ۲۰ ساله ای است که اقدام به سرقت خودرو و قتل راننده آن كرده است.

 

با توجه به به شیوه و شگرد متهمان در ارتکاب سرقت گوشی تلفن همراه، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که متهم تحت تعقیب آنان بدون شک از مجرمان حرفه ای در زمینه سرقت است، بنابراین با بهره گیری از بانک اطلاعات مجرمان سابقه دار و بهره گیری از تصاویر به دست آمده از چهره نگاری های انجام شده، کارآگاهان یکی از سارقان حرفه ای به هویت «دارا ت» ۲۱ ساله را شناسایی كردند.

 

بررسی سوابق دارا نشان داد که وی یکی از مجرمان سابقه دار و حرفه ای در زمینه سرقت لوازم و قطعات داخل خودرو و سرقت خودرو است که سرقت های خود را از نوجوانی آغاز و اولین بار نیز در در سن ۱۶ سالگی، به اتهام سرقت لوازم خودرو و توسط کلانتری ۱۱۸ ستارخان دستگیر شده است.

 

همچنین بررسی سوابق متعدد دارا نشان داد که وی از سال ۸۵ تاکنون دارای هشت فقره سابقه دستگیری است.

 

همزمان با اقدامات پلیسی و شناسایی هویت عامل جنایت، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که خودرو ۲۰۶ نقره ای سرقت شده نیز به صورت رها شده در دوازدهم اردیبهشت در منطقه یوسف آباد کشف شده است.

 

با شناسایی محل سکونت دارا در خیابان گاندی، کارآگاهان با مراجعه به این محل و انجام تحقیقات مطلع شدند که دارا به بهانه ترک مصرف شیشه از خانه خارج و در باغی در محدوده غرب تهران مخفی شده است که با شناسایی مخفی گاه وی، کارآگاهان در دوازدهم تیر وی را دستگیر و به اداره دهم منتقل کردند.

 

با دستگیری و انتقال متهم به اداره دهم و انجام ادامه تحقیقات، از تعدادی از شاهدان صحنه جنایت و جوان مالباخته برای شناسایی متهم دعوت شد كه همگی به اتفاق دارا را به عنوان سارق خودرو و همچنین راننده خودرو ۲۰۶ مسروقه در زمان سرقت گوشی تلفن همراه مورد شناسایی قرار دادند اما با این وجود متهم کماکان اصرار بر بی گناهی خود داشت و منکر هرگونه سرقت خودرو می شد.

 

در شرایطی که متهم در طول تحقیقات منکر هرگونه سرقتی شده بود، در ادامه اظهارات کذب خود مبنی بر بی گناهی مدعی شد که سرقت خودرو ۲۰۶ متعلق به مقتول توسط یکی از دوستانش به هویت «اتابک م» ۲۱ ساله انجام شده که از چندی پیش با وی بر سر موضوع دوستی با دختر جوانی به هویت «پونه» دچار اختلاف شده است.

 

با معرفی اتابک به عنوان عامل جنایت، کارآگاهان به بررسی سوابق اتابک پرداخته و اطلاع پیدا کردند که او نیز همانند «دارا» از مجرمان سابقه داری است که بارها به اتهام سرقت داخل خودرو دستگیر و روانه زندان شده و آخرین بار نیز به اتهام سرقت اسناد و مدارک از داخل یک دستگاه خودرو و تلاش برای اخاذی یک میلیون تومانی از صاحب مدارک توسط کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی دستگیر و روانه زندان شده که به تازگی با قرار وثیقه از زندان آزاد و متواری شده و در حال حاضر نیز تحت تعقیب دستگاه قضایی قرار دارد.

 

در شرایطی که دارا با اطلاع از متواری بودن اتابک تصور می کرد که کارآگاهان در زمانی کوتاه موفق به دستگیری اتابک نخواهند شد، کارآگاهان اداره دهم با انجام اقدامات پلیسی در همان تاریخ دستگیری دارا، مخفی گاه اتابک را در منطقه یوسف آباد شناسایی و تنها پس از گذشت چند ساعت از زمان دستگیری دارا، وی را نیز دستگیر كردند.

 

با دستگیری اتابک و اطلاع وی از این موضوع که دارا تلاش داشته تا وی را به عنوان عامل سرقت منجر به جنایت معرفی كند، وی ضمن معرفی دارا به عنوان متهم اصلی قتل، به کارآگاهان گفت كه از مسروقه بودن خودرو اطلاع کامل داشته، اما به هیچ عنوان در سرقت آن نقشی نداشته است.

 

اتابک در ادامه اعترافات خود به کارآگاهان گفت كه در روز جنایت، دارا با وی تماس گرفته و عنوان کرده که خودروی متعلق به یک خانم دکتر را در خیابان ولیعصر به سرقت برده است و پس از به وی آن پیشنهاد داد تا به همراه پونه برای تفریح به منطقه دماوند بروند و به همین بهانه، با یکدیگر در پارک پردیسان قرار ملاقات گذاشته اند كه پس از گذشت مدتی کوتاه و در مقابل پارک پردیسان، دارا و پونه در حالی که سوار یک دستگاه خودرو ۲۰۶ نقره ای رنگ بودند به محل قرار آمده و در همانجا و بار دیگر وی صراحتا عنوان داشته که خودرو ۲۰۶ را سرقت کرده است.

 

با توجه به اعترافات اتابک در خصوص اطلاع پونه از مسروقه بودن خودرو ۲۰۶، پونه نیز دستگیر و برای انجام تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال داده شد.

 

پونه در اعترافات اولیه خود به کارآگاهان عنوان داشت که دارا صراحتا به وی گفته است که سرقت خودرو ۲۰۶ را خودش و به تنهایی انجام داده است.

 

با اطلاع «دارا» از دستگیری اتابک و پونه و مواجهه حضوری میان هر سه متهم، دارا به ناچار لب به اعتراف گشود و به سرقت منجر به قتل صاحب خودرو ۲۰۶ نقره ای رنگ اعتراف کرد.

 

دارا در اعترافات اولیه خود به کارآگاهان گفت كه در ساعت ۱۷ روز حادثه به همراه یکی از دوستانش و داخل یک کافی شاپ در حال مصرف شیشه بوده که پونه با تلفن همراهش تماس گرفته و با وی قرار ملاقات گذاشته كه پس از آن و به قصد رفتن نزد پونه با مادرش تماس گرفته تا از او ماشین بگیرد اما وی عنوان كرده که ماشین را نیاز دارد و در حالی که در حال رفتن به خانه بوده ناگهان در ابتدای کوچه هشتم زن جوانی را مشاهده کرده که در حال پارک خودرو ۲۰۶ خود بوده كه پس از نزدیک شدن به راننده ۲۰۶، به دروغ مدعی شده که ماشین پشت سری متعلق به وی و پیشنهاد داده تا ماشین ۲۰۶ را برایش پارک كند اما پس از آن که پشت فرمان نشسته، در یک لحظه دنده عقب گرفته و ....

 

متهم كه چند دقیقه قبل از سرقت، شیشه زیادی مصرف کرده بوده پس از ورود به خیابان ولیعصر، برای فرار از دست افرادی که به تعقیبش آمده بودند، با چندین دستگاه خودرو عبوری دیگر تصادف کرده اما سرانجام با ورود به خط ویژه اتوبوس موفق به فرار از محل شده و پس از آن با اتابک تماس گرفته و ....

 

دارا در ادامه اعترافات خود و در خصوص سرقت گوشی تلفن همراه ضمن اعتراف صریح به سرقت، همدست خود در این سرقت را نیز به هویت سروش معرفی کرد که کارآگاهان اداره دهم هماهنگی های لازم را با بازپرس پرونده انجام و در ساعت ۱۵ همان روز «سروش ق» ۲۳ ساله در منطقه یوسف آباد ـ خیابان جهان آرا شناسایی و دستگیر كردند که با انتقال سروش به اداره دهم، وی صراحتا به شرکت در سرقت گوشی تلفن همراه و همچنین داشتن سوابق متعدد دستگیری در زمینه سرقت، شرب خمر و خرید و فروش موادمخدر اعتراف کرد.

 

به گزارش ایسنا، سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهمان به ویژه متهم اصلی پرونده در خصوص ارتکاب جنایت، هر چهار متهم پرونده در سیزدهم تیرماه سال جاری برای صدور قرار بازداشت و تفیهم اتهامات، به شعبه یکم بازپرسی دادسرای امور جنایی اعزام و برای هر یک از متهمان از سوی بازپرس پرونده قرار قانونی صادر و هر چهار متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

 

گزارش : خبرگزارى ايسنا (www.isna.ir)

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط Smart در تاریخ 1391/4/17 و 7:03 دقیقه ارسال شده است

سلام...
خسته نباشید...
سایت جالب و مفیدی دارید, اگه میخواهید بازدید سایت شما دو یا سه برابر افزایش پیدا کند به سیستم زیر {Banerz} مراجعه کنید و بنر سایت خود را ثبت نمایید!!
{wWw.Banerz.Tk}
این سیستم کاملا رایگان میباشد!!!
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ID زیر در ارتباط باشید:
Banerz_tk


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
از اینکه این سایت را انتخاب کردید از شما عزیزان ممنونیم این سایت راه اندازی شده تا بتونیم بهترین ابزار و آموزش هایی که برای شما دوستان وجود دارد را از سرتاسر وب جمع کنم و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • بیر وب دیزایین
 • رایان موب
 • دانلود فيلهاي ايران و جهان با بهترين كيفيت
 • کلفت کردن آلت مردان
 • ๑۩۞۩๑بهترينهاي اينترنت๑۩۞۩๑
 • دانلودستان
 • مطالب آموزنده و جالب
 • نت گراف
 • سایت تفریحی البرز پاتوق
 • >> CGAREF
 • film2film
 • گرافیک برای تو
 • فروشگاه ShopBox
 • جوک و sms
 • آلامتو
 • برترین سایت طراحی در ایران
 • تفریحی و سرگرمی.مطالب 18+
 • سئو قالب
 • فقط گرافیکـ
 • .: ابــــــــزار وبــلــاگ :.
 • برو شنبه صبح بیا
 • آهنگسازی با اف ال استودیو
 • فارس گرافیک | مرجع گرافیک و طراحی ایرانیان
 • بست رنكl افزايش بازديد وبلاگ و سايت
 • نويان ترفند
 • هک و امنیت و مبانی کامپیوتر
 • یاور دانلود
 • دنیای طراحی و فتوشاپ
 • برنامه نویس ایرانی
 • کاریز گرافیک
 • کوتاه کننده لینک
 • بهینه سازی وب سایت
 • خرید شارژ ایرانسل
 • تبلیغات رایگان
 • فروشگاه سنگهای معدني زينتي
 • بهترين سايت تفريحي ايران
 • تبادل لینک
 • دایرکتوری تبادل لینک
 • تبادل لینک
 • وب سایت پاداش
 • فروشگاه بزرگ پیام گرافیک
 • بزرگترین و بهترین فروشگاه اینترنتی
 • هکر ایرانی
 • هیجان دانلود
 • طراحی رایگان
 • بزرگترین سایت دانلود ابزار گرافیکی
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • نظرسنجی
  بیشتر دوست دارید چه مطالبی در سایت قرار بگیرد ؟


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 180
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 430
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 29
 • بازدید امروز : 21
 • باردید دیروز : 111
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 198
 • بازدید ماه : 1,506
 • بازدید سال : 1,506
 • بازدید کلی : 821,562